Aktualności

Aktualności

27.03.2017
Powołanie EkoNorm Pro Sp. z o.o. Sp. k.

Szanowni Państwo, W dniu 1 marca nastąpiło utworzenie EkoNorm Pro Sp. z o.o. Sp. k., która to przejęła dotychczasowy zakres realizowany przez EkoNorm Sp. z o.o., związany z działalnością konsultingową, outsourcingową i projektową. EkoNorm Sp. z o.o. kontynuuje swą działalność w zakresie monitoringu środowiskowego, opartego o strukturę akredytowanego Laboratorium EkoNorm. Rozdział obydwu obszarów wynikał z […]

Szanowni Państwo,
W dniu 1 marca nastąpiło utworzenie EkoNorm Pro Sp. z o.o. Sp. k., która to przejęła dotychczasowy zakres realizowany przez EkoNorm Sp. z o.o., związany z działalnością konsultingową, outsourcingową i projektową.
EkoNorm Sp. z o.o. kontynuuje swą działalność w zakresie monitoringu środowiskowego, opartego o strukturę akredytowanego Laboratorium EkoNorm.
Rozdział obydwu obszarów wynikał z odmiennej struktury kosztów i charakteru prowadzonej działalności operacyjnej w sektorach: pomiarowym i dokumentacyjnym.
Wprowadzone zmiany organizacyjne nie wpłynęły na układ właścicielski EkoNorm, skład Zespołu specjalistów grupy EkoNorm ani na miejsce prowadzonej działalności.

Zobacz czym się zajmujemy

m2