References

References

-

3M Armacell Poland Środa Śląska
Danone EBM Polska Olkusz
KGHM Kombinat
Messer NGK
Coca Cola VESUVIUS
Alupol Toyota
Saint-Gobain LWWslaska
ZEC Kompania
HS Wroclaw Huhtamaki
CooperDzierzoniow Pabex -
Kwadrat
- -
- -

 

 

List of clients

Do Klientów, którym mieliśmy przyjemność realizować nasze usługi należą m.in.

 

3M Poland Sp. z o. o.
3M Wrocław Sp. z o. o.
AB Projekt Sp. z o. o. Architektoniczne biuro projektów
ABR Sp. z o.o.
AGI Media Warszawa Sp. z o.o.
Alstom Konstal SA
Alstom Power Sp. z o.o. Oddział w Elblągu
Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
Alupol Packaging S.A.
Amitech Poland Sp. z o.o.
ArcelorMittal Distribution Poland Sp. z o.o.
ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.
Architektoniczne Studio Projektowe Kwadrat Gabriela Wojewódka
Armacell Poland Sp. z o. o.
Armatoora SA
Atrium International, Polskainvest Sp.z o.o.
Autoneum Poland Sp. z o.o.
Azoty-Adipol SA
BAGPAK POLSKA SP. Z O.O.
Bakoma Sp. z o. o.
BART Sp. z o.o.
Bauer Solar Production Sp. z o.o.
Belmaflex Polska Sp.z o.o.
Best Poland Sp. z o.o.
Bilfinger Berger Budownictwo S.A.
Bitron Poland Sp. z o.o.
Biuro Architektoniczne Moska i Rachuba s.c.
Biuro Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała
Biuro Inżynieryjno-Projektowe `PRINT` Sp. z o.o.
Biuro Usług Technicznych i Handlowych “EKOKAL”
Black Red White S.A.
BOLOIL SA
BorgWarner Turbo Systems Poland Sp. z o. o.
Boryszew ERG S.A.
Browar Namysłów Sp. z o.o.
Cargill (Polska) Sp. z o. o.
Carlsberg Polska SA
CBJ Sp. z o.o.
CEBI Poland Sp. z o.o.
Cegielnia PRZECŁAW Z.P.U.H. Beata Wójcik
Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
CET Sp. z o.o.
CEVA Automotive Logistics Poland Sp. z o.o.
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o
Chemeko Sp. z o.o.
CNIM Babcock Central Europe Sp. z o.o.
CNIM BABCOCK Polska Sp. z o.o.
Coca-Cola HBC Filia Tylicz
Coca-Cola HBC Polska Sp. z o. o.
Cooper Standard Automotive Polska Sp. z o.o.
Cooper Standard Polska Sp. z o.o.
CREO Sp. z o.o.
CSF Poland Sp. z o.o.
Danfoss Poland Sp. z o.o.
Danone Fabryka w Bieruniu
DEGA-5 Sp. z o. o.
Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
Delphi Poland S.A.
Dendro Poland Ltd Sp. z o. o.
DGG ECO Sp. z o.o.
Drukarnia ORTIS Sp z o.o.
DSO Sp. z o.o.
ECHO Environmental Group
EcoCentrum Elżbieta Wolny
ECOL-UNICON Sp. z o.o.
Eko Energia Sp. z o.o.
EkoNaft Sp. z o.o.
EKO-PARTNER
EKOPROJEKT Sp. z o.o. Zakład Badań Środowiska i Usług Projektowych
Eko-Sław Stanisława Sura
Electrolux Fabryka Kuchenek
Electrolux Poland Sp. z o. o.
ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA Sp. z o.o.
Elektrociepłownia EC Nowa Sp. z o.o.
Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.
Elektrownia Chorzów S.A.
ELOROS Sp. z o.o.
Energocentrum Sp. z o.o.
ERG Bieruń-Folie Sp. z o.o.
Etex Building Materials Poland Sp. z o.o.
Etex Building Materials Polska Sp. z o.o.
Euro-Eko Media Sp. z o.o.
European Silicon Sp. z o.o.
Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.
EZAL L.Z. Pudłowscy, W. Dragan Sp. j.
F.H.U GÓRECKI Bronisław Górecki
F.P.H. “LUX-POL” Ludmiła Wolek
Fabryka Maszyn i Urządzen FAMAK S.A.
Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR SA
Fabryka Narzędzi `KUŹNIA` S.A.
Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.
Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych FASER S.A.
Fabryka Wagonów Gniewczyna SA
FAMOT Pleszew S.A.
Fenice Poland Sp. z o.o.
Fenix Metals Sp. z o.o.
FERMA KRESEK Sp. z o.o. SP.K.
Ferroli Poland Sp. z o. o.
Ferroli Poland Sp. z o. o. Zakład Produkcyjny
FERRUM SA
Firma ROKER Czesław Kierat
Firma Usługowo Handlowa Jan Szymuda
FORMPLAST Zbigniew Jędrzejczyk
Foundation Brakes Poland Sp.z o.o.
FPM S.A.
FREGATA SA
FUNGIS Sp z o.o.
GASKET
Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM SA
Główny Instytut Górnictwa
Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o.
Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin Mularski
Gospodarstwo Rolne Hodowla Trzody Maria Janeta
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Rybnik Sp. z o. o.
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA
GRAMA Sp. z o.o.
GREINPLAST Sp. z o.o.
Grupa AWAX
Grupa Kęty SA
Grupa Powen-Wafapomp SA
Guala Closures DGS Poland” SA
Gwarant – Cynkowanie Sp. z o. o.
HALDEX S.A.
Harris Calorific International Sp. z o.o.
Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.
Hemmersbach GmbH&Co.KG (Spółka Komandytowa) Oddział w Polsce Bielany Wrocławskie
HJ Heinz Polska SA
HP POLSKA Sp. z o.o.
HS Wrocław Sp. z o.o.
HSW Odlewnia Sp. z o. o.
Huf Polska Sp. z o.o.
Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.
Huta Łaziska SA
Huta Stali Jakościowych SA
Huta Stalowa Wola SA
Iberdrola Engineering and Construction Poland
ICN Polfa Rzeszów S.A.
IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych
Instytut Metali Nieżelaznych
Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica
Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk
INTERSPEED TRADE SP. Z O.O.
INTROL Spółka Akcyjna
Invest Metal Sp. z o.o. Sp. komandytowa
ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.
JARS Sp. z o.o.
Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.
JELONEK Jerzy Fryda
JM Labus Sp. z o.o.
Johnson Electric Poland Sp. z o. o.
Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.
KAJIMA Poland Sp. z o.o.
Kalmet SA
Kan-Bud Sp. z o.o.
KAW-MET
Keiper Polska Sp. z o. o.
KJK Krzysztof Jopek
Klingspor Sp. z o.o.
Kloeckner Stal i Metal Polska Sp. z o.o.
Knauf Bełchatów Sp. z o.o.
Knauf Jaworzno III Sp. z o.o.
KOMAS Sp. z o.o.
Komin-Flex Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska SA
Kopex Electric Systems S.A.
Kotłomontaż Sp. z o.o.
Kronospan HPL Sp. z o. o.
Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.
Krosglass S.A.
Labotest – Laboratorium Analiz Fizykochemicznych Marek Kozicki
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.
Lear Corporation Poland Sp. z o.o Oddział w Jarosławiu
LERG SA
Lincoln Electric Bester SA
Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
LINK Zakład Produkcyjno-Usługowy A. Czyrnek
Lis Poland Sp. z o.o.
LiuGong Machinery (Poland) Sp. z o.o.
Logstor Polska Sp. z o.o.
Loxa Sp. z o.o.
Lukas&Design Łukasz Knapik
Luxpol
LWW Śląska Sp. z o.o.
Maflow Polska Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
MAHLE Polska Sp. z o.o.
MAN Bus Sp. z o.o.
Martifer Polska Sp. z o.o.
MCS Sp. z o.o.
Mennica-Metale Szlachetne SA
Messer Polska Sp. z o.o.
Metal Expert Sp. z o.o. S.K.A.
MetalERG J.M.J. Cieślak S.J.
METROMED Andrzej Wanat
Metzeler Automotive Profile Systems Polska Sp. z o.o
Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie
Miejskie Przedsiebiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie SA.
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
Mikrotel Sp. z o.o.
Minova Ekochem SA
MONEVA POLSKA Sp. z o.o.
Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe Spółka Akcyjna
MTC Polska Sp. z o.o.
Nasycalnia Podkładów w Lipie Sp. z o.o.
Nestle Polska S.A.
Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
NITROERG S.A.
nkt cables Warszowice Sp. z o.o.
NMC POLSKA Sp. z o.o.
Noma Tools Sp. z o.o.
Novichem Sp. z o.o.
Nowy Styl Sp. z o. o.
NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o. o.
Nyska Energetyka Cieplna – Nysa Sp. z o. o.
Oasis East Sp. z o.o.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych EMALIA SA w Olkuszu
Onduline Production Sp. z o. o.
OPERATOR ARP Sp. z o.o.
Organika SA
Orion Engineered Carbons Sp. z o.o.
Orion Sp. z o.o.
Orlen Asfalt Sp. z o.o.
Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska P.P.
Ośrodek wypoczynkowy Arłamów S.A.
OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
P.P.H.U. KauPoSil
P.W. Radex Sp. z o.o.
PACCOR Polska Sp. z o.o.
Paged Meble Spółka Akcyjna
Partner Serwis Sp. z o.o.
PB i ES `Sepo` sp. z o.o.
PCC Prodex Sp. z o.o.
PGE Elektrownia Turów SA
PHU SBB Bogdan Chobel Laboratorium Badań i Ekspertyz
Pilkington Automotive Poland Sp. z.o.o.
Pilkington Polska Sp. z o.o.
Piwniczanka Zakład Butelkowania Naturalnej Wody Mineralnej Spółdzielnia Pracy
PKN Orlen Sp.z o.o.
PL Europainting Sp. z o.o.
PLAS.CO.TECH Poland Sp. z o.o.
Plastal Sp. z o.o.
Plastbud Sp. z o.o.
Plastic Components and Modules Poland SA.
Plastic Omnium Auto Sp. z o.o.
Polar S.A. – Whirlpool Wrocław
POL-DRÓG DOLNY ŚLĄSK SA
Polkemic II Sp. z o.o. S.K.A.
Polskie Biogazownie `Energy-Rzeczyce` Sp. z o. o.
Polskie Biogazownie `Energy-Żórawina` Sp. z o. o.
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie Oddział w Odolanowie
Polskie Zakłady Lotnicze Spółka z o.o.
POLYNT Sp. z o. o.
Południowy Koncern Węglowy SA
PPG Polifarb Cieszyn SA
PPH `G.M.` – Gryt Michał
PPH Ferma-Pol Sp. z o.o.
PPHU Agmet S. C. Jerzy Dobaczewski, Mirosław Dobaczewski
PPUiH Cis Sp. z o. o.
Pracownia Projektowa Proj-Com
Pracownia Projektowo-Usługowa ECOARTPOL mgr inż Zbigniew Polak
Produkcja Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona
PROFARB I Sp. z o.o.
PRO-INVEST mgr inż. Arkadiusz Nagięć
Proj-Com Mirosław KASPERSKI
Przedsiębiorstwo `ARKOP` Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg `DROGOPOL-ZW` Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych “PIEC-BUD” Wrocław sp. z o.o. Biuro Projektowe
Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej `Ceramika Harasiuki` Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “EKO-KOMPLEX” mgr inż Andrzej Waluś
Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska EKOPOMIAR Henryk Lemieszek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe – Handlowe `DOLOMIT` Kopalnia `ZĄBKOWICE` SA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe `PABEX` Spółka Jawna
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO Robert Dziubeła
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Przemysław Czyszczoń
PRZERÓBKA PLASTYCZNA NA ZIMNO – BAILDON Spółka z o.o.
QUIN Polska Sp. z o.o.
RCEkoenergia Sp. z o.o.
RE ALLOYS Sp. z o. o.
Recytex Południe Sp. z o.o.
Rezin s. c.
RG Auto-Serwis
Rieter Automotive Poland Sp. z o.o.
Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.
Robert Bosch Sp. z o.o. Oddział w Mirkowie
Roteko s.c.
Saint Gobain ADFORS Polska
Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Velimat Polska Sp. z o.o.
Sandvik Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
SANWIL Polska Sp. z o. o.
Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.
SERTOP Sp. z o.o.
SEST LUVE POLSKA Sp. z o.o.
Silesia Recycling Sp. z o.o.
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.
Sirocco Polska Sp. z o.o.
SKOTAN SA
SOKOŁÓW S.A. Oddział w Jarosławiu
SOLVECO S.A. oraz Sp. z o.o.
Sonac Uśnice Sp z o. o.
Starostwo Powiatowe w Będzinie
Stokota Sp. z o.o.
Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA
Sutco Polska Sp. z o.o.
Śrubena Unia S.A.
TABEX-OZMO Sp. z o.o.
Takenaka Europe GmBH Sp. z o.o. – Oddział w Polsce
Takt Sp. z o.o.
TDP Sp. z o.o.
TEKNIA Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej SA
Tele-Fonika Kable Sp. z o. o., S.K.A.
Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.
Termisil Huta Szkła Wołomin S.A.
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Tikkurila Polska S.A.
Tire Company Dębica S.A. Firma Oponiarska Dębica S.A.
Toyota Motor Industries Poland Sp. z o.o.
Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.
TRAX-BRW Sp. z o.o.
Trelleborg Sealing Solution Polska Sp. z o.o. TSS
TRI (Poland) Sp. z o.o.
Tropical Tadeusz Ogrodnik
TROTON Sp. z o.o.
URSA Polska Sp. z o.o.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Urząd Dzielnicy Wola
Usługi Poligraficzno – Reklamowe Pasja JACEK STENCEL
Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o.
VAN PUR S.A.
Veolia Water Systems Sp. z o.o.
Vesuvius Poland Sp. z o. o.
Vita Polymers Poland Sp. z o. o.
Vitkovice Milmet S.A.
WESSLING Polska Sp. z o.o. Laboratoria Ochrony Środowiska
Węgliki Spiekane Baildonit Sp. z o.o.
Witzenmann Polska Sp. z o.o.
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A w Czernicy.
Wrona – Produkcja Podłoża Przemysław Wrona
WZD Sp. z o.o.
Yawal S.A.
Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych „ZBUS” Spółka z o.o.
Zakład Chemiczny `Silikony Polskie` Sp. z o.o.
Zakład Elektroniki Górniczej ZEG SA
Zakład Gospodarki Cieplnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Zakład Meblowy FORNIT Marek Pieczara
Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o. o.
Zakład Naukowo Badawczy ECO-HERA Tomasz Krynicki
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Tomaszny SC
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL-Mielec Sp. z o.o.
Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Ernestyn Janeta
Zakład Usług Galwanicznych CYNKOR s.c.
Zakład Wykonywania Pomiarów EMITOR SC
Zakłady Automatyki Polna S.A.
Zakłady Chemiczne “POLICE” SA
Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o.
Zakłady Energetyki Cieplnej SA
Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A.
Zakłady Mechaniczne Bifamet Sp. z o.o.
Zakłady Mięsne `Madej&Wróbel` Sp. z o.o.
ZAKŁADY MIĘSNE `PARUZEL` SPÓŁKA Z O.O.
Zakłady Przemysłu Chemicznego Spóldzielnia Pracy GUMOPLAST
Zakłady Tłuszczowe `Kruszwica` SA
Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat SA
Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych `ZUGiL` SA
ZAMEL Sp. z o.o.
Związek Komunalny Gmin “Czyste Miasto Czysta Gmina”

 

 

Our partners

PRO-INVEST

ECHO ENVIRONMENTAL GROUP

PROJPRZEM S.A.

OTTO

JARS Sp. z o.o.

FERMA KRESEK Sp. z o.o.

 

 

See what we do

m2

Przejdz do mobilnej wersji strony